Disse skal konfirmeres kirkelig i Narvik kommune i år

0
2367
Snart nærmer årets konfirmasjoner seg. Her er kullet som ble konfirmert kirkelig i fjor. Foto: Rune Dahl

Her er den komplette listen over hvem som skal konfirmeres kirkelig i Narvik kommune i år. Narvik, Ankenes, Skjomen og Bjerkvik menighet.

Narvik kirke 23. april

Klokken 11:00

  1. Simon Morya Bakke
  2. Helene Margrethe Bakkejord
  3. Andreas Johansen Bergersen
  4. Lukas Elias Berntsen
  5. Henriette Johnsen Blomli
  6. Ulrikke Elise Andersen Brudal
  7. Maya Sandnes Denstad
  8. Therese Eriksen
  9. Jonas Teibakk Eriksen
  10. Emma Andrea Føre Slapø
  11. Ramona Andrine Hågensen
  12. Sigrid Johanne Myrland Ingebrigtsen
  13. Henning Iversen
  14. Andreas Karoliussen
  15. Hanne Larsen
  16. Christian Valentino Nilsen
  17. Samuel Skogen Nybakken
  18. Sander Rondestvedt Olsen
  19. Elin Strøm Petterson
  20. Sivert Soleng
  21. Henrikke Margrethe Sørensen
  22. Vegard Woll Sørensen
  23. Elise Trældal
  24. Karl Amund Nakkeberg Bolstad
  25. Hilde Aurvoll
  26. Haakon Søraas

 

Narvik kirke 30. april

Klokken 11:00

  1. Marius Lindstrøm Andersen
  2. Emma Martine Simonsen Berg
  3. Kasper Olvar Berg Knutsen
  4. Marie Martenson Bortne
  5. Lotte Andrea Fjelldal
  6. Ida Lovise Henriksen
  7. Patrick Andrè Meschanskij Jacobsen
  8. Christoffer Akselsen Jensen
  9. Maren Regine Hauge Livelten
  10. Kristian Michaelsen
  11. Emmeli Ovedia Hope Nilfjord
  12. Emilie Park Nilsen
  13. Stian Nakken Nordgård
  14. Audun Nordli
  15. Eliza Hellen Oliveira de Deus
  16. Ragnhild Kristine Sletbakk Olsborg
  17. Sofie Aam Olsen
  18. Julie Helen Pedersen
  19. Dina Furuly Rande
  20. Isabella Deng Solvang
  21. Turi Nygård Stavenes
  22. Einar Sæther
  23. Trine Sæther
  24. Martin Alexander Torbergsen
  25. Sunniva Ure Aspestrand
  26. Johannes Emilio Muñoz Østvik
  27. Thomas Rognmo Åsheim
  28. Anja Marlèn Bakkelid

 

Skjomen kirke 30. april

Klokken 11:00

  1. Otelie Volden Sandvoll
  2. Ylva Solmo

 

Ankenes kirke 7. mai

Klokken 11:00

  1. Trine Helene Arntsen
  2. Ingeborg Finstad
  3. Jonas Andrè Fjelldal
  4. Konstanse Skogvoll Hansen
  5. Sandra Helen Juliussen
  6. Helene Marie Jørgensen
  7. Emma Sofie Setså
  8. Nicolai Sundby

 

Ankenes kirke 14. mai

Klokken 10:00

  1. Ingebjørg Breivik Dahl
  2. Jessica Mathea Rosenhaug Green
  3. Julianne Kristine Hansen
  4. Jeanette Irene Lind
  5. Natalie Overvåg Carlsen
  6. Helene Tjosaas Pettersen
  7. Chantel Pogosa Rognes
  8. Christine Jespersen Lundberg

 

Håkvik kapell 14. mai

Klokken 12:30

  1. Lotte Fikseth Fossem
  2. William Jakobsen
  3. Erik Mathias Munkli
  4. Julian Sander Burchard Pedersen

 

Bjerkvik kirke 15. mai

klokken 11:00

  1. Sander Mathias Johansen
  2. Nathaniel Holan Larsen
  3. Marina Rognmo Mellem

 

Bjerkvik kirke 21. mai

klokken 11:00

  1. Lisa Storø Pedersen
  2. Karoline Prestjord
  3. Thea Mari Paulsen
  4. William Andrè Dahlberg
  5. Leni Ingebrigtsen
  6. Benedikte Nilsen
  7. Sara-Pernille Marie Andersen
  8. Malin Sofie Storbakk Volden
  9. Kaja Elise Rasmussen

LEGG IGJEN EN KOMMENTAR